Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для відведення дощової води з даху по каналізації в каналізацію для встановлення водостічних труб Властивості: Пряме з'єднання стічного стоку - 110 ммцентричні кільця для з'єднання з водостичною трубою 80, 90, 100, 110, 125 мм доступ доп. комплектації універсальними вставками для круглих і квадратних водостичних труб; комплектації решіткою з нержавіючої стали перешкоджати пронику гризунів з каналів Пластика для сміття, яку легко зми і блокує незамірне покриття, витікаючи потужних опадів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Ливнеотводы |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 853 ₴


