Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Два сифона в одному: висока швидкість стоку води досягається завдяки подвійному гидрозатвору сифона.РЕТЕЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ СИФОНУ Матеріал: Поліпропілен Конструкція: 2 гідрозатвори, 2 легко вынимающихся елемента, 2 пастки-сток. Експлуатація: Демонтируемая пастка-сток вловлює великі нечистоти. Шляхом вилучення вынимающихся елементів можливо прочистити сифон аж до стічної труби. Вміст комплекту: Водоотводящий жолоб з сифоном Монтажний набір: шуруп ?6?50 – 2 шт., дюбель ?10 – 2 шт. Самоклеючі гідроізоляційні стрічки Захисна плівка для коміра ринви і впускного отвору сифона Монтажний вкладиш для захисту лотка жолоби Монтажний набір для кріплення регульованих ніжок: шуруп M6?12 – 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | метал |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 10 061 ₴


