Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alcaplast
Водовідвідні жолоби або трап Alca Plast призначений для декорування ванних кімнат і душових боксів мають плиткову облицювання. Жолоб і решітка зроблені з високоякісної нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | метал |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 10 547 ₴


