Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водостічний жолоб APZ5-SPA-Twin - 650 з решіткою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | в стіну |
- Ціна: 30 368 ₴



