Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Решітки АБСА виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Для виробництва решіток були використані найсучасніші технології та технологічні процеси. Поверхня жолоба: глянцева або матова. Всі гострі краї які оброблені. В процесі виробництва цього продукту використовується нержавійна сталь стандарту DIN 1.4301?SN 17240. Для особистих рішень клієнти можуть запропонувати нержавіючу сталь вищого класу. Навантаження на водовідвідвідливого желоба протестується і відповідає класу К3 згідно з нормою?SN EN 1253.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 5 412 ₴


