Сифон для умивальника d32 DESIGN, суцільнометалевий, круглий, чорний-мат
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-A400BLACK
8 265 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
корок — матеріал ПВХ решітка зливу — полірована неіржавка сталь каналізаційний відвід підготовлений для під'єднання зливної труби діаметром 50 мм або 40 мм. з підводкою для під'єднання посудомийної або пральної машини для мийок з переливом неіржавкою решіткою?70, гофропереливом і підводкою.Для мийок із переливом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Категорія товарів | Сифони для умивальників |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 8 265 ₴

