Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики
Для того, щоб використовувати всередині приміщень для водопостачання на рівні підлоги, може бути розташовано у просторі або безпосередньо при стіні для перфорованого решітки з нержавіючої сталі для безбар’ язного доступу. За допомогою цього пункту можна створити жовтороб з нержавіючої сталі (оброблений методом трави і пасивності, а також електрохімічну поліровку)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | метал |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 8 348 ₴



