Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхня жолоба: глянсова або матова. Усі гострі краї якісно оброблені. Для водовідвідних жолобів ALCA: APZ1, APZ101, APZ1001, APZ1101, APZ4, APZ104, APZ1004, APZ1104, APZ12 Вміст комплекту: Решітка Крюк для демонтажу Пластикові ущільнювальні шппонки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 1090 мм |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 3 126 ₴


