Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водостічний жолоб APZ101 - 750
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Матеріал | метал |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Спосіб монтажу | стандарт |
- Ціна: 7 902 ₴



