Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Під'єднання до стокової труби?40 мм Матеріал: поліпропілен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Категорія товарів | Додаткові елементи для раковин |
| Матеріал | метал/пластик |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 344 ₴


