Решітка для водовідвідного жолоби (нержавіюча сталь матова), 750мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Решітка для водовідвідного жолоби (нержавіюча сталь матова), 750мм
Виробник: AlcaPlast; Країна виробник: Чехія; Довжина: 755 мм
Дополнительные характеристики. Высота: 40; Ширина: 76; Материал: металл; Категория товаров: Решетки водосточные; Способ монтажа: стандарт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 755 мм |
| Категорія товарів | Водостічні решітки |
| Матеріал | метал |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 2 286 ₴


