Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alcaplast
Водовідвідний жолоб з нержавіючої сталі (оброблена методи розведення і пасивності, а також минулий електрохімічну поліровку) призначений для цільних решіток з нержавіючої сталі, загартованого скла, штучного каменю та їх різноманітних до
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | пластик/сталь |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 10 061 ₴


