MERIDIAN Rectangular унітаз підвісний 48см, CPT, з сидінням Slim Urea/Duroplast, із системою плавного
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безобідковий | Так |
| Бренд | ROCA |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Комплектація | Без бачка |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Монтаж | Підвісний |
| Підведення води | немає |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Серія | MERIDIAN |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Slim Soft-close |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Тип зливу бачка | немає |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Округла |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 19 579 ₴






