D-CODE ванна 180*80см, прямокутна
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-29230
20 564 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванна прямокутна, вбудований варіант, з двома нахилами для спини, центральний випуск, санітарний акрил 4 мм; 180х80 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 400 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип поверхні | Глянцева |
| Колір виробу | Білий |
| Серія | D-CODE |
| Форма | Прямокутна |
| Бренд | DURAVIT |
| Особливості | Немає |
| Опора | Немає |
| Орієнтація | Немає |
| Панель | Немає |
| Монтаж | Пристінний |
| Матеріал | Акрил |
| Тип управління | Немає |
- Ціна: 20 564 ₴



