Кришка для унітазу RAK Ceramics Washington/Tonique YFG173A дюропластів Soft-Close
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - RAK Ceramics Sanitaryware
Країна - ОАЕ
Колекції - Washington, Tonique
Колір - білий
Матеріал - дюропластів
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 25×360×435
Категорія - Кришки та сидіння
Комплектація - кришка
Інші параметри - Плавне опускання
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
За типом закриття - плавне закриття
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Матеріал | Дюропластів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 360 мм |
| Виробник | RAK Ceramics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 2.799998880000448 кг |
| Інші параметри | Плавне опускання |
| Категорія | Кришки та сидіння |
| Колекції | Washington, Tonique |
| Комплектація | кришка |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | унітаз |
| Стиль | мінімалізм |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 2 728 ₴


