Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Cersanit
Країна - Україна
Колекції - Como
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 165×600×450
Категорія - Раковини
Установка - настінна, меблева
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - раковина, перелив
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.810056483131016 кг |
| Довжина | 450 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Como |
| Комплектація | раковина, перелив |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна, меблева |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.04 шт. |
- Ціна: 2 910 ₴




