Сталева ванна Kaldewei Saniform plus 111600010001 150x70 см

- В наявності
- Код: AG-55215
11 562 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Kaldewei
Країна - Німеччина
Колекції - Saniform plus
Колір - білий
Матеріал - сталь
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 410×700×1500
Категорія - Сталеві ванни
Інші параметри - Можливість регулювання висоти
Установка - пристінна
Злив води в каналізацію - по короткій стороні ванни
Глибина - 410
Обсяг - 82
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40.0 кг |
| Глибина | 410 |
| Інші параметри | Можливість регулювання висоти |
| Категорія | Сталеві ванни |
| Колекції | Saniform plus |
| Матеріал | сталь |
| Наявність | складська позиція |
| Об`єм | 82 л |
| Поверхня | глянцева |
| Злив води в каналізацію | по короткій стороні ванни |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | пристінна |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 11 562 ₴



