Раковина Kolo Idol M1116000U 60
Вернем50гр

- В наявності
- Код: AG-215561
1 374 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Idol
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 600×410
Категорія - Раковини
Установка - настінна
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - перелив
Filters Warranty - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 7 років |
| Вага | 12.099945550245025 кг |
| Висота | 600 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Idol |
| Комплектація | перелив |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна |
| Форма | напівкругла |
| Ширина | 410 мм |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 1 374 ₴


