Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Opal Plus
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 440×700×1500
Категорія - Акрилові ванни
Злив води в каналізацію - по короткій стороні ванни
Установка - вбудована в подіум
Комплектація - без ніжок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.99985600115199 кг |
| Категорія | Акрилові ванни |
| Колекції | Opal Plus |
| Комплектація | без ніжок |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Злив води в каналізацію | по короткій стороні ванни |
| Установка | вбудована в подіум |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 6 516 ₴



