Раковина Cersanit Como -70
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Cersanit
Країна - Україна
Колекції - Como
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - глянцева
Стиль - модерн
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 165×800×450
Категорія - Раковини
Інші параметри - Перелив
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Установка - меблева, на стільницю
Комплектація - раковина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 163 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина |
| Матеріал | кераміка |
| Колекції | Como |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Установка | меблева, на стільницю |
| палети | 0.08 шт. |
| Інші параметри | Перелив |
| Стиль | модерн |
| Категорія | Раковини |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
- Ціна: 4 509 ₴



