Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - PRIMERA
Країна - Італія
Колекції - Topic
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - глянцева
Стиль - модерн
Форма - закруглена
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 835×375×680
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Комплектація - кришка, кріплення
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Інші параметри - Покриття від нальоту, Антибактеріальне покриття (кришки)
Зливна воронка унітазу - ззаду
Кришка для унітазу - дюропластів, швидкий монтаж/зняття
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
За типом закриття - плавне закриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 835 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44.000528006336076 кг |
| Інші параметри | Покриття від нальоту, Антибактеріальне покриття (кришки) |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Topic |
| Комплектація | кришка, кріплення |
| Кришка для унітазу | дюропластів, швидкий монтаж/зняття |
| Матеріал | кераміка |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | унітаз |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Зливна воронка унітазу | ззаду |
| Стиль | модерн |
| Установка | підвісний |
| Форма | закруглена |
| Колір кришки | білий |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 7 117,80 ₴



