Умивальник Kolo Twins умивальниками l51150 50 см
Вернем200г

- В наявності
- Код: AG-260302
3 501 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Twins
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 140×460×500
Категорія - Раковини
Установка - настінна, меблева
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - раковина, перелив
Filters Warranty - 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 7 років |
| Вага | 16.0 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Twins |
| Комплектація | раковина, перелив |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна, меблева |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 3 501 ₴



