Унітаз Villeroy&Boch Architectura 5684HR01 підв.DirectFlush + 98M9C101 Кришка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Villeroy&Boch
Країна - Німеччина
Колекції - Architectura
Колір - білий
Матеріал - фарфор
Поверхня - гладка, глянсова
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 325×370×530
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Комплектація - кришка, унітаз
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
Колір петель - хром
За типом закриття - плавне закриття
Зливна воронка унітазу - по центру
Тип зливу води - подвійний 3/4,5 л
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 21.000021000021 кг |
| Висота | 325 мм |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Architectura |
| Комплектація | кришка, унітаз |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал | фарфор |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка, глянсова |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Зливна воронка унітазу | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип зливу води | подвійний 3/4,5 л |
| Установка | підвісний |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | хром |
| палети | 0.07 шт. |
- Ціна: 21 802,50 ₴





