Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Small
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 145×495×300
Категорія - Раковини
Установка - настінна, кутова
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - праве
Комплектація кріплення
Спеціальне покриття кераміки - ExtraClean
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 10.750029562581298 кг |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Small |
| Комплектація | кріплення |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Розташування отвори змішувача | праве |
| Спеціальне покриття кераміки | ExtraClean |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна, кутова |
| Ширина | 495 мм |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 2 470,60 ₴


