Раковина Devit Ovale 1510136
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Ovale
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Розмір (Дхшхв), мм - 180×585×380
Категорія - Раковини
Комплектація - раковина
Кількість отворів для змішувача - без отвору
Установка - на стільницю
Спеціальне покриття кераміки - ExtraClean
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 9.399998120000376 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | без отвору |
| Колекції | Ovale |
| Комплектація | раковина |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Спеціальне покриття кераміки | ExtraClean |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | на стільницю |
| Форма | овальна |
| Ширина | 585 мм |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 5 115,60 ₴





