Акрилова ванна Villeroy&Boch O. Novo BA170CAS2V-01
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-223258
32 709 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Villeroy&Boch
Країна - Німеччина
Колекції - O. Novo
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка, глянсова
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 470×750×1700
Категорія - Акрилові ванни
Установка - пристінна
Злив води в каналізацію - по короткій стороні ванни
Обсяг - 170
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 17.99985600115199 кг |
| Категорія | Акрилові ванни |
| Колекції | O. Novo |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Об`єм | 170 л |
| Поверхня | гладка, глянсова |
| Злив води в каналізацію | по короткій стороні ванни |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | пристінна |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.2 шт. |
- Ціна: 32 709 ₴


