Панель бічна Devit 750 мм для ванн SIGMA 17075130N

- В наявності
- Код: AG-317818
772,10 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Sigma
Колір - білий
Матеріал - полістирол
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 30×540×740
Категорія - Панелі для ванн
Установка - бічна панель
Комплектація - панель
Filters Warranty - 10 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 10 років |
| Вага | 3.0000030000030002 кг |
| Категорія | Панелі для ванн |
| Колекції | Sigma |
| Комплектація | панель |
| Матеріал | полістирол |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | бічна панель |
| Форма | прямокутна |
| Колір | білий |
| палети | 0.1 шт. |
- Ціна: 772,10 ₴

