Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - PRIMERA
Країна - Італія
Колекції - Topic
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 420×365×520
Категорія - Унітази
Установка - напольный
Комплектація - кришка, унітаз без бачка
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Інші параметри - Антибактеріальне покриття (кришки)
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
Колір петель - хром
За типом закриття - плавне закриття
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 25.349827621172178 кг |
| Інші параметри | Антибактеріальне покриття (кришки) |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Topic |
| Комплектація | кришка, унітаз без бачка |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал | кераміка |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | Ванна |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | підлоговий |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | хром |
| палети | 0.17 шт. |
- Ціна: 10 500 ₴



