Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - PRIMERA
Країна - Італія
Колекції - Grand
Колір - білий
Матеріал - дюропластів
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - закруглена
Розмір (Дхшхв), мм - 50×365×460
Категорія - Кришки та сидіння
За типом закриття - плавне закриття
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Матеріал | Дюропластів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 0 кг |
| Категорія | Кришки та сидіння |
| Колекції | Grand |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Стиль | мінімалізм |
| Форма | закруглена |
| палети | 1 шт. |
- Ціна: 4 263 ₴



