500.717.01.2 Geberit VariForm Умивальник овальний, що вбудовується в стільницю, 55х40см, без отвору, з
Вернем200г

- В наявності
- Код: AG-438412
4 467 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Geberit
Країна - Швейцарія
Колекції - VariForm
Колір - білий
Матеріал - фарфор, кераміка
Поверхня - глянцева, глазурована
Стиль - сучасний
Форма - овальна
Застосування - раковина
Розмір (Дхшхв), мм - 178×550×400
Категорія - Раковини
Установка - в стільницю (врізна)
Кількість отворів для змішувача - без отвору
Інші параметри - Перелив
Filters Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 5 років |
| Вага | 5.199991680013312 кг |
| Висота | 178 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Інші параметри | Перелив |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | без отвору |
| Колекції | VariForm |
| Матеріал | фарфор, кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянсова, глазурована |
| Застосування | раковина |
| Стиль | сучасний |
| Установка | в стільницю (врізна) |
| Форма | овальна |
| Ширина | 550 мм |
| палети | 0.17 шт. |
- Ціна: 4 467 ₴




