CLOSC3901500 Кришка д/унітазу CLOUD Duroplast, SLIM, Soft Close, Quick Release, біла матова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - RAK Ceramics Sanitaryware
Країна - ОАЕ
Колір - білий
Матеріал - дюропластів
Поверхня - матова
Стиль - сучасний
Форма - овальна
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 25×360×420
За типом закриття - плавне закриття
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 360 мм |
| Виробник | RAK Ceramics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 2.799998880000448 кг |
| Матеріал | дюропластів |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | матова |
| Застосування | унітаз |
| Стиль | сучасний |
| Форма | овальна |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 9 939 ₴


