Ніжки для ванни Villeroy&Boch Subway u99740000 (4000000266)
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AG-159297
4 649 ₴/комплект
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Villeroy&Boch
Країна - Німеччина
Колекції - Subway, Bellevue, O. Novo, Architectura, LOOP&FRIENDS
Колір - білий
Матеріал - пластик
Розмір (Дхшхв), мм - 200×200×200
Категорія - Ніжки для ванн
Інші параметри - Можливість регулювання висоти
Комплектація - ніжки
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 2.0 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Інші параметри | Можливість регулювання висоти |
| Категорія | Ніжки для ванн |
| Колекції | Subway, Bellevue, O. Novo, Architectura, LOOP&FRIENDS |
| Комплектація | ніжки |
| Матеріал | пластик |
| Наявність | складська позиція |
| Ширина | 200 мм |
| палети | 0.01 шт. |
- Ціна: 4 649 ₴/комплект

