Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Small
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - закруглена
Розмір (Дхшхв), мм - 145×350×350
Категорія - Раковини
Установка - настінна, кутова
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - раковина, кріплення
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 8.279996356801602 кг |
| Довжина | 350 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Small |
| Комплектація | раковина, кріплення |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна, кутова |
| Форма | закруглена |
| палети | 0.04 шт. |
- Ціна: 2 239 ₴



