Раковина Devit Allround 1512137
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Allround
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - кругла
Застосування - раковина
Розмір (Дхшхв), мм - 145×400×400
Категорія - Раковини
Комплектація - раковина
Кількість отворів для змішувача - без отвору
Установка - на стільницю
Спеціальне покриття кераміки - ExtraClean
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 5.699986890030153 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | без отвору |
| Колекції | Allround |
| Комплектація | раковина |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | раковина |
| Спеціальне покриття кераміки | ExtraClean |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | на стільницю |
| Форма | кругла |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 4 989 ₴




