Унітаз підлоговий RAK Ceramics Tonique TQ16AWHA

- В наявності
- Код: AG-429304
8 544,64 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий унітаз RAK Ceramics Tonique Sanitarywar tq16awha представлений з воронкоподібним типом чаші, в якій злив розташовується практично в центральній частині, забезпечуючи наявність мінімуму бризок. Виріб буде відмінно виглядати на тлі інших сантехнічних виробів. Купити представлену модель можна за вигідними споживчими цінами.
Особливості унітазу RAK Ceramics Tonique Sanitarywar tq16awha
- Каналізаційний вихід горизонтального типу, розташований ззаду.
- Унітаз RAK Ceramics Tonique Sanitarywar tq16awha представлений без бачка і кришки.
- Має спеціальну конструкцію зливу, яка мінімізує виникнення бризок, перешкоджає поширенню неприємних запахів.
- Стильне зовнішнє оформлення в дусі мінімалізму — виріб з гладкою блискучою поверхнею білого забарвлення.
Купити підлогову модель унітазу
Компактні розміри моделі дозволяють оптимізувати простір у приміщенні, не займаючи при цьому багато місця. Купити модифікацію унітазу з підлоговим способом установки класичної овальної форми для установки у ванну або туалет можна за оптимальною вартістю. Передбачена гарантія на виріб від надійного виробника сантехніки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Колір | Білий |
| Виробник | RAK Ceramics |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 625 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | унітаз без бачка, без кришки |
| Форма | овальна |
| Матеріал | кераміка |
| Колекції | Tonique |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Застосування | унітаз |
| Категорія | Унітази |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Наявність | складська позиція |
| Установка | підлоговий |
| палети | 0.06 шт. |
| Стиль | мінімалізм |
| Зливна воронка унітазу | ззаду |
| Кришка для унітазу | без кришки |
| Поверхня | гладка |
- Ціна: 8 544,64 ₴


