Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - KOLO
Країна - Польща
Колекції - Sensa
Колір - білий
Матеріал - акрил
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Розмір (Дхшхв), мм - 404×700×1600
Категорія - Акрилові ванни
Установка - пристінна
Злив води в каналізацію - по короткій стороні ванни
Глибина - 390
Обсяг - 152
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 404 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.5000165000165 кг |
| Глибина | 390 |
| Категорія | Акрилові ванни |
| Колекції | Sensa |
| Матеріал | акрил |
| Наявність | складська позиція |
| Об`єм | 152 л |
| Поверхня | гладка |
| Злив води в каналізацію | по короткій стороні ванни |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | пристінна |
| Форма | прямокутна |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 6 666 ₴



