Раковина Devit Ovale 1610136 55 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Ovale
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 200×545×400
Категорія - Раковини
Комплектація - раковина, кріплення, перелив
Встановлення під стільницю
Кількість отворів для змішувача - без отвору
Спеціальне покриття кераміки - Extra Clean
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 9.050019457541834 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | без отвору |
| Колекції | Ovale |
| Комплектація | раковина, кріплення, перелив |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Спеціальне покриття кераміки | Extra Clean |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | під стільницю |
| палети | 0.13 шт. |
- Ціна: 3 580,92 ₴



