Каркас для ванни AM.PM Like W80A-170L110W-R 170Х110 см лівобічний

- В наявності
- Код: AG-366966
5 359,81 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - AM.PM
Країна - Німеччина
Колекції - Like
Колір - сірий
Матеріал - метал
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - асиметрична
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 50×1100×1700
Категорія - Ніжки для ванн
Установка - лівий кут
Інші параметри - Можливість регулювання висоти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.999925000374997 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Інші параметри | Можливість регулювання висоти |
| Категорія | Ніжки для ванн |
| Колекції | Like |
| Матеріал | метал |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | лівий кут |
| Форма | асиметрична |
| Ширина | 1100 мм |
| палети | 0.1 шт. |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 5 359,81 ₴

