Раковина DEVIT LAGUNA 1010110 70 см

- В наявності
- Код: AG-413627
8 282,40 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Laguna
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 140×698×460
Категорія - Раковини
Установка - на стільницю
Комплектація - раковина
Кількість отворів для змішувача - 1
Інші параметри - Перелив
Крило праве
Розташування отвори змішувача - ліве
Спеціальне покриття кераміки - Extra Clean
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 13.000013000012999 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Інші параметри | Перелив |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | Laguna |
| Комплектація | раковина |
| Крило | праве |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Застосування | Ванна |
| Розташування отвори змішувача | ліве |
| Спеціальне покриття кераміки | Extra Clean |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | на стільницю |
| Форма | овальна |
| Ширина | 698 мм |
| палети | 0.05 шт. |
- Ціна: 8 282,40 ₴

