Раковина під стільницю RAK Ceramics Lily OC71AWHA 46 см

- В наявності
- Код: AG-429288
4 661 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - RAK Ceramics Sanitaryware
Країна - ОАЕ
Колекції - Lily
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Застосування - раковина
Розмір (Дхшхв), мм - 180×335×465
Категорія - Раковини
Встановлення під стільницю
Комплектація - раковина
Кількість отворів для змішувача - без отвору
Інші параметри - Перелив
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Колір | Білий |
| Виробник | RAK Ceramics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 16.999864001087992 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Інші параметри | Перелив |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | без отвору |
| Колекції | Lily |
| Комплектація | раковина |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | раковина |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | під стільницю |
| Форма | овальна |
| Ширина | 335 мм |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 4 661 ₴


