Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Villeroy&Boch
Країна - Німеччина
Колекції - Avento
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Розмір (Дхшхв), мм - 400×370×530
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Комплектація - кришка, унітаз, кріплення
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Зливна воронка унітазу - ззаду
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
Матеріал петель - метал
Колір петель - хром
За типом закриття - плавне закриття
Тип зливу води - подвійний 3/6л
Підведення води - задній
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 21.939928475833167 кг |
| Висота | 400 мм |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Avento |
| Комплектація | кришка, унітаз, кріплення |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал | кераміка |
| Матеріал петель | метал |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Підведення води | задній |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Зливна воронка унітазу | ззаду |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип зливу води | подвійний 3/6л |
| Установка | підвісний |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | хром |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 33 229 ₴




