Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - PRIMERA
Країна - Італія
Колекції - Grand
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - закруглена
Розмір (Дхшхв), мм - 370×365×550
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Комплектація - кришка, унітаз
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Зливна воронка унітазу - ззаду
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
За типом закриття - плавне закриття
Тип зливу води - подвійний 3/6л
Підведення води - задній
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 23.759741494012545 кг |
| Висота | 370 мм |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Grand |
| Комплектація | кришка, унітаз |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Підведення води | задній |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Зливна воронка унітазу | ззаду |
| Стиль | мінімалізм |
| Тип зливу води | подвійний 3/6л |
| Установка | підвісний |
| Форма | закруглена |
| Колір кришки | білий |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 6 176,50 ₴



