Унітаз Simas Londra LO 921
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - SIMAS
Країна - Італія
Колекції - Londra
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - гладка, глазурована
Стиль - класицизм
Розмір (Дхшхв), мм - 770×395×675
Категорія - Унітази
Комплектація - унітаз без бачка, без кришки
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Зливна воронка унітазу - ззаду
Установка - напольный
Кришка для унітазу без кришки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 675 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.99985600115199 кг |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Londra |
| Комплектація | унітаз без бачка, без кришки |
| Кришка для унітазу | без кришки |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка, глазурована |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Зливна воронка унітазу | ззаду |
| Стиль | класицизм |
| Установка | підлоговий |
| палети | 0.08 шт. |
- Ціна: 9 725,23 ₴




