M00673 030 COSMO/2 Комплект душової системи (зовнішня частина + внутрішня частина +ручний душ+ верхній душ) ,
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Bossini
Колекції COSMO
Колір - хром
Матеріал - латунь
Поверхня - глянцева
Стиль - сучасний
Форма квадратна
Застосування - Ванна
Розмір (Дхшхв), мм - 1253×320×230
Категорія - Душовий комплект
Установка - настінна, стельова
Комплектація - ручний душ, шланг, верхній душ, тримач, змішувач
Підведення води - 1/2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bossini |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.000009000009 кг |
| Висота | 1253 мм |
| Категорія | Душовий комплект |
| Колекції | COSMO |
| Комплектація | ручний душ, шланг, верхній душ, тримач, змішувач |
| Матеріал | латунь |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Підведення води | 1/2 |
| Застосування | Ванна |
| Стиль | сучасний |
| Установка | настінна, стельова |
| Форма | квадратна |
| Колір | хром |
| Ширина | 320 мм |
| палети | 0.01 шт. |
- Ціна: 34 068 ₴


