Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Cersanit
Країна - Україна
Колекції - Delfi
Колір - білий
Матеріал - поліпропілен
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Розмір (Дхшхв), мм - 40×350×430
Категорія - Кришки та сидіння
Інші параметри - Антибактеріальне покриття (кришки)
Комплектація - кришка
Колір кришки - білий
Кришка для унітазу - поліпропілен
Колір петель - білий
За типом закриття - звичайне закриття
Матеріал петель - пластикові
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 кг |
| Інші параметри | Антибактеріальне покриття (кришки) |
| Категорія | Кришки та сидіння |
| Колекції | Delfi |
| Комплектація | кришка |
| Кришка для унітазу | поліпропілен |
| Матеріал | поліпропілен |
| Матеріал петель | пластикові |
| Наявність | замовлений товар |
| За типом закриття | звичайне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Стиль | мінімалізм |
| Форма | овальна |
| Колір кришки | білий |
| Колір петель | білий |
| палети | 0.02 шт. |
- Ціна: 633 ₴


