Умивальник Villeroy&Boch O. Novo 41615601

- В наявності
- Код: AG-239485
7 149 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Villeroy&Boch
Країна - Німеччина
Колекції - O. Novo
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Розмір (Дхшхв), мм - 175×560×405
Категорія - Раковини
Установка - настінна, меблева
Кількість отворів для змішувача - 1
Розташування отвори змішувача - по центру
Комплектація - раковина, кріплення
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 0 кг |
| Довжина | 405 мм |
| Категорія | Раковини |
| Кількість отворів для змішувача | 1 |
| Колекції | O. Novo |
| Комплектація | раковина, кріплення |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | замовлений товар |
| Поверхня | гладка |
| Розташування отвори змішувача | по центру |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна, меблева |
| Форма | овальна |
| палети | 1 шт. |
- Ціна: 7 149 ₴



