Кришка для унітазу RAK Ceramics One YFG103C дюропластів Soft-Close

- В наявності
- Код: AG-429441
3 450,72 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - RAK Ceramics Sanitaryware
Країна - ОАЕ
Колекції - One
Колір - білий
Матеріал - дюропластів
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - прямокутна
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 25×360×435
Категорія - Кришки та сидіння
Комплектація - кришка
Інші параметри - Плавне опускання
Кришка для унітазу - дюропластів
Колір кришки - білий
За типом закриття - плавне закриття
Filters Гарантія - 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Матеріал | Дюропластів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 360 мм |
| Виробник | RAK Ceramics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 2 роки |
| Вага | 2.799998880000448 кг |
| Інші параметри | Плавне опускання |
| Категорія | Кришки та сидіння |
| Колекції | One |
| Комплектація | кришка |
| Кришка для унітазу | дюропластів |
| Наявність | складська позиція |
| За типом закриття | плавне закриття |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | унітаз |
| Стиль | мінімалізм |
| Форма | прямокутна |
| Колір кришки | білий |
| палети | 0.06 шт. |
- Ціна: 3 450,72 ₴


