Унітаз підвісний AM.PM Inspire FlashClean C501700WH

- В наявності
- Код: AG-379774
15 036 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - AM.PM
Країна - Німеччина
Колекції - Inspire
Колір - білий
Матеріал - кераміка
Поверхня - гладка
Стиль - мінімалізм
Форма - овальна
Застосування - унітаз
Розмір (Дхшхв), мм - 320×370×540
Категорія - Унітази
Установка - підвісний
Комплектація - унітаз, без кришки
Злив води в каналізацію - горизонтальний
Інші параметри - Без обідка
Зливна воронка унітазу - ззаду
Кришка для унітазу без кришки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.99985600115199 кг |
| Висота | 320 мм |
| Інші параметри | Без обідка |
| Категорія | Унітази |
| Колекції | Inspire |
| Комплектація | унітаз, без кришки |
| Кришка для унітазу | без кришки |
| Матеріал | кераміка |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | гладка |
| Застосування | унітаз |
| Злив води в каналізацію | горизонтальний |
| Зливна воронка унітазу | ззаду |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | підвісний |
| Форма | овальна |
| палети | 0.17 шт. |
- Ціна: 15 036 ₴





