Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Cersanit
Країна - Україна
Колекції - President
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 330×236×275
Категорія - Напівп'єдестали
Установка - настінна
Комплектація - напівп'єдестал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.199991680013312 кг |
| Довжина | 275 мм |
| Категорія | Напівп'єдестали |
| Колекції | President |
| Комплектація | напівп'єдестал |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна |
| палети | 0.03 шт. |
- Ціна: 1 559 ₴



