Напівп'єдестал Devit Iven 0005141
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - DEVIT
Країна - Італія
Колекції - Iven
Колір - білий
Матеріал - фаянс
Поверхня - глянцева
Стиль - мінімалізм
Розмір (Дхшхв), мм - 540×445
Категорія - Напівп'єдестали
Установка - настінна
Комплектація - напівп'єдестал
Спеціальне покриття кераміки - Extra Clean
Filters Warranty - 25 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Filters Warranty | 25 років |
| Вага | 13.000013000012999 кг |
| Категорія | Напівп'єдестали |
| Колекції | Iven |
| Комплектація | напівп'єдестал |
| Матеріал | фаянс |
| Наявність | складська позиція |
| Поверхня | глянцева |
| Спеціальне покриття кераміки | Extra Clean |
| Стиль | мінімалізм |
| Установка | настінна |
| палети | 0.02 шт. |
- Ціна: 741,20 ₴


